Ingott – Pořád je kde brát inspiraci

INGOTT odstartují už tuto sobotu koncertní sezonu v pražském Kobra Baru, kde se na jednom pódiu sejdou s českobudějovickými MENHIR, aby se pak v této sestavě představili i fanouškům v Ostravě a Českých Budějovicích. Skupina pro letošní rok slíbila plno novinek – vylepšenou show, upravený setlist, nové klipy, ale především přípravu nového alba, které by ráda představila hned po silvestru. O veškerém aktuálním dění jsme prohodili pár slov s člověkem nejpovolanějším – kapelníkem, skladatelem a textařem JUROU ŠPERLEM.

Letošní sezona pro vás teprve začíná. Pojďme se ale v krátkosti vrátit k té loňské. Hned 1. ledna vám vyšlo nové album. Jak si během roku počínalo?
Ještě jsme tenkrát po silvestru nestačili vystřízlivět, a už byly na webu první objednávky. Nejdříve panovala domněnka, že je zájem kvůli obalu CD (na obalu jsou vyzývavé nahé ženy – pozn. red.), ale když začaly chodit ohlasy, bylo jasné, že jde především o muziku. Několik songů skvěle zabodovalo v různých hitparádách, k desce se kladně vyjádřili i hudební kritici a klip Reje pekel má za rok 38 tisíc zhlédnutí. Nyní jsme těsně před vyprodáním prvního nákladu. To vše bez jakékoliv reklamy. Je to paráda.

více  ZDE

INGOTT

- ortodoxní hard and heavy
- ostrý sound a energie
- pevné kytarové rify a úderná rytmika
- klasické metalové harmonie
- melodické vokální linky
- nápadité slogany
- neotřelé výhradně české texty
- okázalá image a pravá metalová show

 

Rychlý kontakt

Jura Šperl
tel.: 605 106 959
email: ingott@volny.cz