Super User

Super User

čtvrtek, 31 prosinec 2020 17:30

Nová doba??

Ani největší pesimista nemohl tušit, že se to všechno zasekne na tak dlouho. Zdá se, že se ledy hnuly a přestože k ideálu má stav věcí fakt daleko, vyhlížíme každou novou zprávu s nadějí, že akcí bude přibývat. Tak snad už vše půjde jen k lepšímu.
Sledujte tento náš web a FB, aby Vám neutekly čerstvé informace, protože se vše řeší doslova "za pochodu". Těšíme se na všechny naše fans, jen doufáme, že se v těch rouškách navzájem poznáme.
Takže - vítejte v nové době!

úterý, 01 prosinec 2020 06:59

Originální vánoční dárek - dres INGOTT

Na letním fotbalovém turnaji v Křižanovicích tým Commando Ingott, kromě řady sportovních úspěchů, zabodoval i v oblasti módy. Naše dresy budily u soupeřů respekt a také v ochozech se na ně pěla jen samá chvála. Vystihla to paní správcová areálu, která prohlásila: "Chodím tu už skoro půl století, ale tak pěkné dresy jsem ještě neprala".

A tak přišel nápad zhotovit identické profesionální dresy i pro naše fanoušky. Jsou vyrobeny z "nejkvalitnějších materiálů, jimž je charakteristická jemnost, lehkost a prodyšnost" a hrají v nich manšafty např. ve Skandinávii nebo i za Velkou louží, jak uvádí sama firma. A pozor - můžete si objednat na záda vlastní číslo (max. dvouciferné) a pod číslo i své jméno nebo přezdívku!

128835167 661033481245880 2157656811374099926 n
U velikostí uvádíme pro lepší orientaci šířku dresu v cm: S = 49, M = 52, L = 55, XL = 60,5, XXL = 66 a XXXL = 71,5 cm.

Cena dresu je 830 Kč. Objednávky pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do neděle 6. 12.

 

O uplynulém víkendu proběhla v Křižanovicích avizovaná dvoudenní akce bigbít / fotbal a zatímco v sobotu bojovali hlavně diváci s nepřízní počasí (vichr a déšť), kterým se za jejich vytrvalost mírou vrchovatou odvděčili Šašci v manéži, Ingott, ale hlavně nestárnoucí virtuózové Progres 2 svým dechberoucím vystoupením, v neděli to byl lítý boj aktérů na zeleném pažitu. Progres 2 ve své nejslavnější sestavě (Váně, Kluka, Dragoun, Morávek a Pelc) posadili laťku kvality pro případné další ročníky opravdu hodně vysoko a vypadalo to, že se snad nikomu po jejich gradujícím výkonu ani nechce jít domů. Ztichlou noční krajinou se nesl jen doznívající rif démonické písně Planeta Hieronyma Bosche II a mnohým při tom běhal mráz po zádech. Commando Ingott ten neskutečný koncert umocněný výborným zvukem (mistr zvuku byl Karel Vodička) řešil až do kuropění, ale pak už nebyl na nic čas a po nezbytné nedělní ranní návštěvě kostela, kávě, štamprli a ošetření zkrvaveného playera Balíka (v nouzi pomocí raritního obvazu z roku 1977) se celá parta znovu přesídlila z Bučovic do Křižanovic. 

Bigbeat Open Air 01
zleva: Miro Šmajda, David Klement, Jura Potáč, Milan Staněk, Milan Marek jr., Milan Marek, Pavel Balihar, Petr Hrubý, Jura Šperl a Radek Kotyza
ležící: Vlastík Závadský

Fakt, že se bude dít něco mimořádného naznačovala hustota známých osobností přepočtena na m2. Vše s humorem svým vlastním moderoval známý Martin Kudla Kudlička (rádio Beat) a svoje úlovky ve formě rozhovorů střádal pilný legendární Jirka Basta (rádio Hey). Charizmatický Jarek Albert Kronek (Alband, ex Kern) rozdával úsměvy na všechny strany a stál na tribuně po boku rockera Fanyho Michalíka (Limetall, ex Citron), takže se dá bez nadsázky říct, že se dva lídři sešli na jednom pódiu, aby fandili, mimo jiné, i dalšímu zpěvákovi Miro Šmajdovi (Walda Gang, Terrapie). Jirka Remo (Jerem.I, ex Titanic) měl původně podle scénáře seskočit s padákem přímo na plochu, ale nevzali ho do letadla a tak dorazil autem, podobně přijel autem i Luboš Javůrek (Bokomara), ale se šoférem, prý proto, aby mohl řádně degustovat. Parádní rozruch způsobil legendární Vlasta Redl, který hned po vítězném turnaji zavítal do šatny Commanda Ingott a jako jediný tak viděl celý tým v adamově rouše a taky to náležitě ocenil a poté i oslavil dobře vychlazenou vodkou. 

Turnaj probíhal na vysoké sportovní úrovni a nebyla nouze o kvalitní fotbalové momenty, které pohříchu tolik chybí například naší první lize a nebojme se říct i reprezentaci. Zajímavým se třeba ukázal okamžik z třetí minuty zápasu Commanda Ingott versus Zdeza Team, kdy docílil nejrychlejšího gólu brilantní střelou levou nohou do pravého horního rohu Poty, přičemž se o zápis do listiny střelců přihlásil rovněž Dave, který údajně jeho střelu tečoval svým přirozením. Po přezkoumání rozhodčím, zda míč nezanechal na uvedeném místě otisk (nezanechal), byl gól s definitivní platností přisouzen Potymu. Delegát později v zápise o utkání doporučil propříště nasadit video asistenta rozhodčího (VAR). 

Že šlo o hodně dokazuje "mortalita" - celkem 12 zraněných z 34 (!) hráčů, takže to trochu neblaze připomíná pověstný "mlýnek na maso" u Verdunu. Někteří další pak padli po nerovném boji s hektolitry etylalkoholu. Čest jejich památce! 

Nezbývá než poděkovat všem, co přišli, především známým osobnostem, protože jejich čas je o letních víkendech víc než vzácný. A taky Josefovi Nejedlému, řediteli likérky Fruko-Schulz, jejichž výrobky, např. pověstný "rum s plachetnicí", po ty dva dny tekly doslova proudem. 

Náš tým Commando Ingott na fotbalovém turnaji získal:

1) celkové vítězství

2) vítěz turnaje v penaltách

3) nejlepší střelec turnaje (Miro Šmajda) - 4 góly

4) nejrychleji vstřelený gól (Poty Potáč) - 3. minuta utkání

5) nejrychleji zraněný hráč (Jura Šperl) - natržení (reptura) levého i pravého stehenního svalu v osmé vteřině pobytu na hrací ploše 

Sestava Commando Ingott: 

1. Vlastík "The Wall" Závadský (gólman, neprůstřelná spolehlivá zeď, dirigent a kapitán mužstva)

6. Milan "Cukr" Staněk (pracovitý perspektivní obránce)

7. Milan Marek jr. (záložník s tahem na bránu a dynamitem v nohách)

8. Pavel "Balík "Balihar (česko-švýcarská ceněná posila s posunutým prahem bolesti)

9. Radek "Kotrč" Kotyza (špílmachr, svého času fotbalista s nejdelšími dredy v ČR)

10. David "Dave" Klement (dravý hrotový útočník s nezlomnou vůlí po vítězství)

11. Petr "Maldini" Hrubý (opora, pevný pilíř obrany, hráč s přehledem a rozvahou)

12. Jura "Poty" Potáč (dříč, obětavý obounohý player)

13. Milan Marek st. (známý zkušený fotbalový stratég)

27. Miro "Bomber" Šmajda (rozený kanonýr, slovenská posila z Prahy)

68. Jura "Portugal" Šperl (kreativita a důraz v záloze, dříve zvaný Gullit)

sobota, 18 červenec 2020 07:10

Bigbít a fotbal v Křižanovicích!

Chystáme zajímavou dvoudenní akci v Křižanovicích (mezi Slavkovem u Brna a Bučovicemi), na které se objeví řada známých osobností. Vše je v jednání, novinky k této události budeme pravidelně zveřejňovat na tomto našem webu.

INGOTT letak A6 Krizanovice 07 2020

sobota, 04 červenec 2020 10:08

INGOTT ve vysoké rotaci na rádiu FRM!

Tisková zpráva rádia:

Song "Bílý muž má černý den" metalové kapely Ingott z CD "Na cestě do nebe stavil jsem se v pekle" (vítěz ankety Album roku 2019 časopisu Spark) byl nasazen ve vysoké rotaci denního play listu vysílání Rádia Fajn Rock Music - www.fajnrockradio.cz

Klikni na ZDE a poslouchej tu parádní muziku od 70. let po současnost, od kvalitního rock-popu přes punk po hard rock a metal. 

V nejbližších dnech nás tu můžete slyšet takto:
- 5.7. v průběhu 07mé
- 6.7. v průběhu 10té
- 7.7. v průběhu 13té
- 8.7. v průběhu 16té
- 9.7 v průběhu 19té hodiny vysílání atd.

RÁDIO FRM net adresa 1200x1200 2015

sobota, 13 červen 2020 02:25

Naše koncerty

101630655 3296392870371734 7460885645200719872 o

97631324 968323276955831 364244902084608000 n

INGOTT

- ortodoxní hard and heavy
- ostrý sound a energie
- pevné kytarové rify a úderná rytmika
- klasické metalové harmonie
- melodické vokální linky
- nápadité slogany
- neotřelé výhradně české texty
- okázalá image a pravá metalová show

 

Rychlý kontakt

Jura Šperl
tel.: 605 106 959
email: ingott@volny.cz