Super User

Super User

středa, 18 březen 2020 16:58

Vítězná "Cesta do nebe"

Přátelé,
může být, že i v časech opravdu nejistých a zlých přijde, poněkud nečekaně, dobrá povzbuzující zpráva. A tak se stalo, že naše CD "Na cestě do nebe stavil jsem se v pekle" zvítězilo (!) v anketě Album roku 2019, kterou vyhlašuje renomovaný rockový časopis Spark.

S velikou pokorou za to děkujeme všem fanouškům!
Váš Ingott

pondělí, 16 březen 2020 17:57

Hlasujte pro Ingott

Přátelé, naše CD "Na cestě do nebe stavil jsem se v pekle" bylo zařazeno redakcí renomovaného časopisu Spark do soutěže Deska roku 2019. Pokud nás chcete podpořit, hlasujte zde
Pozor - uzávěrka soutěže je již dnes, tedy 16. 3. o půlnoci!

Ingott a Menhir si na únor a březen naplánovali tři společné koncertní zastávky a na cestě mezi nebem a peklem zavítali i do ostravského klubu Barrák. Sobota a volný víkend, toť ideální kombinace vyrazit někam za dobrou muzikou; a nebyl jsem sám, kdo takto podobně ten den smýšlel. Mé úvahy sdílel třeba i Martin Bílek alias 'Bilos' z 'ostrafske mlatičky' Malignant Tumour, který také přišel obě kapely podpořit a jeho jméno zaznělo z pódia i během koncertu Ingottu; ale k tomu později.

více ZDE

úterý, 03 březen 2020 15:04

14.03. - KD Vltava

Bohužel vhledem k rozhodnutí bezpečnostní rady státu a vlády ČR, bylo vydáno bezpečnostní opatření proti šířícímu se korona viru zrušením všech kulturních akcí nad 100 diváků. Toto opatření musíme respektovat a proto jsme nuceni přeložit planovaný sobotni koncert v KD Vltava v Českych Budějivicich 14.3.2020. Zakoupené vstupenky jsou normálně v platnosti a o náhradním termínu Vás budeme dle situace informovat.

Omlouváme se za komplikace, ale tohle rozhodnutí nemůžeme ovlivnit. Zároveň děkujeme všem kamarádům a sponzorům za pomoc a energii při přípravách na této bohužel již zrušené akci.

78529461 2794288077258870 7482222175143854080 o

středa, 26 únor 2020 13:55

V Barráku zahrají Ingott a Menhir

Ortodoxní hard and heavy kapely Menhir a Ingott potěší v sobotu fanoušky tvrdé muziky. Oběma formacím je sobě vlastní ostrý sound, přímočarost, energie a kořením je pravá metalová image a show.

Bučovická kapela Ingott má navíc v těchto dnech pořádně napilno. O víkendu v Praze kromě vystoupení stihla připravit nový klip na potemnělou píseň Havran v produkci Labradorfilmu a režii věhlasného Davida Beránka a v sobotu bude natáčet i ostravský koncert, jehož záznam použije na svůj historicky první live-klip.

Více ZDE

INGOTT odstartují už tuto sobotu koncertní sezonu v pražském Kobra Baru, kde se na jednom pódiu sejdou s českobudějovickými MENHIR, aby se pak v této sestavě představili i fanouškům v Ostravě a Českých Budějovicích. Skupina pro letošní rok slíbila plno novinek – vylepšenou show, upravený setlist, nové klipy, ale především přípravu nového alba, které by ráda představila hned po silvestru. O veškerém aktuálním dění jsme prohodili pár slov s člověkem nejpovolanějším – kapelníkem, skladatelem a textařem JUROU ŠPERLEM.

více na ZDE

ingott rozhovor04

INGOTT

- ortodoxní hard and heavy
- ostrý sound a energie
- pevné kytarové rify a úderná rytmika
- klasické metalové harmonie
- melodické vokální linky
- nápadité slogany
- neotřelé výhradně české texty
- okázalá image a pravá metalová show

 

Rychlý kontakt

Jura Šperl
tel.: 605 106 959
email: ingott@volny.cz